• one
  • teo
  • four
  • three

Produktet tona

  • 2013070413_0002
  • 48540923dd54564ef402e210b9de9c82d1584fb7

Rreth nesh

Dongguan Pengrui Electric Technology Co, Ltd, është një kompani e specializuar në R & D prodhimin dhe shitjen e mono & panel poli diellor, drita diellore rrugë, sistemit të energjisë diellore, llamba diellore kopsht, llamba diellore lëndinë etj, Që nga themelimi në vitin 2010, ne kemi zhvilluar me sukses , prodhuar dhe shitur praktike dhe bashkëkohore e produkteve të ndryshme kursimit të energjisë, duke çuar në treg diellor produktit për produkte YEARS.OUR janë shitur me sukses në Evropë, Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme, Afrikë etj

Mëso më shumë

Produkte te reja

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck