• one
  • teo
  • four
  • three

нашите производи

  • 2013070413_0002
  • 48540923dd54564ef402e210b9de9c82d1584fb7

за нас

Dongguan Pengrui Електрични технологија копродукции, Ltd е компанија специјализирана во R & D за производство и продажба на црно-бело и поли соларни панели, соларни уличното осветлување, соларна енергија систем, соларни светилка градина, соларни тревник светилка и сл, Од основањето во 2010 година, ние успешно го разви , произведуваат и продаваат различни практични и современ заштеда на енергија производи, што води во Сончевиот производ на пазарот за years.Our производи успешно се продаваат во Европа, Југоисточна Азија, Блискиот Исток, Африка и др

Научи повеќе

нови производи

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион